Фото СБУ

СБУ затримала одного з координаторів бойовиків у Донецьку

  Служба безпеки України викрила та припинила злочинну діяльність диверсійно-підривної групи, створеної російськими спецслужбами з числа громадян України, члени якої незаконно постачали в Україну з РФ військове спорядження та найманців. Про це 22 липня повідомив прес-центр СБУ.


  Співробітниками Служби встановлено, що зловмисники також збирали та передавали терористам відомості військового характеру про дислокацію підрозділів ЗС України в зоні Антитерористичної опреації.

  "21 липня ц.р. співробітники СБУ захопили одного із керівників групи, який отримував завдання безпосередньо від російських кураторів – громадянина України Г. (на прізвисько "Натан"), уродженця та мешканця Донецька. У нього вилучено речові докази, які підтверджують протиправну діяльність на користь іноземної держави", - підкреслено у повідомленні СБУ.

  На даний час здійснюються першочергові оперативно-слідчі дії зі встановлення та затримання усіх членів цієї розвідувально-підривної групи та виявлення інших каналів потрапляння в Україну засобів підтримки бойовиків.

  Нагадаємо, 22 липня сили АТО звільнили від терористів місто Сєверодонецьк на Луганщині. У звільненні міста брали участь підрозділи Національної гвардії та МВС

  У звільненому від терористів  Сєвєродонецьку знайдено тіла людей, розстріляних бойовиками.
  Попередній матеріал
  У звільненому Сєвєродонецьку знайдено тіла людей, розстріляних бойовиками
  Наступний матеріал
  Сили АТО повністю звільнили від бойовиків Попасну
  Теги:
  Loading...