5.ua

У заворушеннях на сході України за минулу добу постраждало сім силовиків

  Під час масових заходів у східному регіоні постраждало 7 правоохоронців. Із них у важкому стані знаходиться курсант третього курсу Академії внутрішніх військ із Харківщини киянин Євген Турунцев, який після проведеної складної операції знаходиться в реанімації. Про це

  Повідомляється, що поранення курсант отримав під час охорони громадського порядку біля будівлі Харківської ОДА. Внаслідок розриву світлошумової гранати військовослужбовець отримав тяжкі травми: опіки верхньої половини грудної клітини, шиї, голови, опіки верхніх дихальних шляхів, рвану рану грудної клітини, закритий перелом середньої третини правого передпліччя. В шоковому стані його негайно було доправлено до лікарні та терміново прооперовано. В цей час стан Євген Турунцева середньо-тяжкий, він перебуває в реанімації.

  Загалом під час останніх масових заворушень на Харківщині постраждало троє правоохоронців. Окрім Турунцева поранень зазнали начальник штабу спеціального батальйону міліції та старший психолог міліцейського вишу. Зараз їхній стан здоров'я задовільний.

  Саме ці троє правоохоронців були одними з тих, хто стримував натиск озброєних молодиків під час жорсткого нічного штурму Харківської ОДА. Проти міліціонерів були застосовані битки, каміння, «коктейлі Молотова» та навіть світлошумові гранати і травматична зброя. Але хлопці не здали своїх позицій, хоч і отримали поранення під час цього нічного протистояння.

  У той же час на Луганщині під час захоплення будівлі Служби безпеки України постраждало двоє правоохоронців: 21-річний військовослужбовець та експерт-криміналіст. Військовослужбовець був госпіталізований у непритомному стані до лікарні з діагнозом закрита травма шиї та забиття шийного відділу хребта. Травми він отримав внаслідок падіння з висоти. Нині його стан задовільний.

  У Донецьку під час масових заворушень, які сталися на мітингу біля будівлі обласної держадміністрації, також постраждали двоє працівників міліції.

  Начальник батальйону Патрульної служби м. Горлівки та військовослужбовець термінової служби ВВ м. Донецька разом зі своїми колегами несли службу з охорони громадського порядку. Коли почалися заворушення, правоохоронці намагалися стримати обурений натовп.

  "Наразі всім потерпілим надано медичну допомогу у повному обсязі, вони забезпечені усіма необхідними медикаментами. Стан здоров’я та лікувальний процес знаходиться під постійним контролем керівництва МВС", - повідомили в МВС.

  Попередній матеріал
  Міноборони вивело з Криму уже більше 2 тисяч воїнів і їх рідних
  Наступний матеріал
  Вінницькі інваліди самі створили собі службу супроводу
  Теги:
  Loading...