p-p.com.ua

У Львівському гарнізонному храмі для військових закупили більше 900 бронежиилетів

  Понад 1 млн грн, 22 тис. 786 євро та $5 тис. 897 зібрали українським військовим у Львівському гарнізонному храмі святих Петра і Павла.


  Про це повідомляє відділ зв'язків з громадськістю Львівського обласного військового комісаріату з посиланням на настоятеля храму о. Степана Суса, пише "Вголос".

  "За ці кошти у період від 16 травня по 27 червня було придбано для військовослужбовців 330 бронежилетів 3-го класу, 583 бронежилети 5-го класу, 1 тис. 499 кевларових шоломів (касок), 1 тис. 200 шапок під каски, 1 тис. 323 спальні мішки, три польові медичні набори, 500 касок металевих, 12 бронежилетів 2-го класу та 300 нош для поранених", – проінформував він.

  Як повідомляється, речі передали відповідним чином для формувань Збройних сил України, Національної Гвардії України та Державної Прикордонної Служби України.

  Також, як зазначається, храм тепер опікуватиметься і Львівським батальйоном територіальної оборони.

  "Він завершив усі необхідні навчання та перебуває у повній бойовій готовності. Але для індивідуального захисту солдатів вкрай бракує бронежилетів та кевларових шоломів. Через бюрократичні процедури, за попередніми підрахунками, їх закупівля відбудеться не раніше вересня місяця", – сказано в повідомленні.
  Попередній матеріал
  Президент вніс до парламенту проект змін до Конституції
  Наступний матеріал
  У бік Ізраїлю із Сектора Газа випущено 15 ракет
  Теги:
  Loading...