5.ua

У Горлівці поховали закатованого терористами депутата

  В останню путь його провели родичі та друзі. Прощалися із загиблим словами: "Герої не вмирають". Колишні колеги-міліціонери, за офіцерськими традиціями, влаштували над могилою прощальний салют.

  Востаннє Володимира Рибака бачили 17 квітня на мітингу за єдину Україну. Після цього його викрали четверо чоловіків, посадили в авто та вивезли у невідомому напрямку. За п'ять днів його тіло знайшли у річці Торець зі слідами тортур.

  На відео, зробленому у день зникнення, депутат намагається пройти до захопленої сепаратистами міськради та замінити прапор Донецької республіки на український. Проте його блокують невідомі люди у камуфляжі і тягнуть до автівки.

  Окрім Володимира Рибака, з аналогічними слідами тортур у тій самій річці знайшли ще одне тіло. Особу другого закатованого досі не встановили. За даними СБУ, до вбивства може бути причетний самопроголошений мер Слов'янська В'ячеслав Пономарьов. Як доказ у спецслужбі наводять запис телефонної розмови. У ній один з керівників сепаратистів вимагає від самопроголошеного мера позбутися тіла вбитого депутата.

  Колеги Рибака обіцяють, якнайшвидше розкрити його вбивство.

  До того, як Володимир Рибак став депутатом, він 14 років працював у горлівській міліції у слідчому відділі. Понад десять років перебував у лавах партії "Батьківщина".

  Юлія Божко, Євген Гончаренко, Горлівка, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Харківська облрада захотіла децентралізації і офіційного статусу для російської мови
  Наступний матеріал
  Швейцарія та Україна формують "дорожню карту" для повернення вкрадених активів
  Теги:
  Loading...