5.ua

Секретарю Лисичанської міської ради повідомлено про підозру за сприяння сепаратизму

  Прокуратура Луганської області здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатому стосовно секретаря Лисичанської міської ради.

  Відповідну інформацію 16 вересня розповсюдила прес-служба Луганської обласної прокуратури.

  Зокрема правоохоронцями встановлено, що секретар міської ради скликала позачергову сесію, на якій було проголосовано так званий "акт про державну самостійність "Луганської народної республіки". В подальшому вона публічно висловлювалася про необхідність зміни меж території України, невизнання державної влади на території міста Лисичанська (Луганська область). 

  Крім того, 2 липня 2014 року видала незаконне розпорядження, згідно якого так званій військовій комендатурі Лисичанська "ЛНР" були передані матеріальні цінності, що перебували на відповідальному зберіганні Лисичанської міської ради. На цей час секретарю вже повідомлено про підозру.

  "Нагадаємо, відомості про вказане кримінальне правопорушення внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 110 ( посягання на територіальну цілісність та недоторканність України) та ч. 1 ст. 258-5 ( фінансування тероризму) КК України.", - підкреслили у Луганський облпрокуратурі.

  Досудове розслідування триває.
  Попередній матеріал
  Жителька Таїланду покінчила з життям, згодувавши себе крокодилам
  Наступний матеріал
  З Чернігівщини в зону АТО відправлено черговий вантаж із благодійною допомогою
  Теги:
  Loading...