5.ua

СБУ встановила особу одного з лідерів сепаратистів

  СБУ встановила особу одного із ключових учасників злочинної групи "Стрєлка", яка проводить диверсії на сході України.

  Диверсантом з позивним “Абвер”, який є правою рукою лідера організації, виявився росіянин Сергій Здрилюк. Чоловік також має й український паспорт. У відомстві повідомили: спеціальну підготовку диверсант пройшов у Криму.

  12 квітня у складі групи "Стрєлка" прибув до Донеччини для участі у маштабній диверсійній операції і залякуванні мирного населення. Окрім цього, у Службі безпеки з’ясували, "Абвер" брав участь і у збройному нападі на співробітників відомства на початку квітня, а також причетний до викрадення у Донецькій області представників ОБСЄ. Нині диверсанта намагаються затримати.

  Нагадаємо, раніше СБУ встановила ім'я лідера диверсійної групи -  офіцера Головного розвідувального управління Росії, який діяв в Україні під ім'ям Ігоря Стрєлкова з позивним "Стрєлок". Це Ігор Всеволодович Гіркін.

  Нагадаємо, що зранку 2 травня українські силовики і військові почали повномасштабний наступ на позиції сепаратистів у Слов’янську і Краматорську. На даний момент українські сили оточили місто і контролюють частину кварталів. За словами міністра МВС Арсена Авакова, діючи в межах міста, сепаратисти продовжують ховатися за спинами місцевих жителів. В той же час за даними СБУ проти антитерористичних сил працюють професійні військові, які мають спеціальну підготовку.

  Попередній матеріал
  Турчинов виступив з телезверненням щодо АТО
  Наступний матеріал
  Росія скликає Радбез ООН через АТО
  Теги:
  Loading...