5.ua

Прикордонники заперечують проникнення до України диверсантів з Придністров'я

  Інформацію про 250 диверсантів із Придністров'я заперечили у Державній прикордонній службі. Там запевнили: придністровський сегмент українсько-молдовського кордону перебуває під особливим контролем не тільки прикордонників, а й місії ЄС із прикордонної допомоги Україні й Молдові.


  Нагадаємо, раніше керівник Центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук написав у своєму Facebook, що з Придністров'я за останні три доби в Україну потрапили до 250-ти диверсантів.

  За його словами, з Криму екстремісти прибувають головно до Одеської області. Їхнє завдання – продовжувати розхитувати ситуацію у південних регіонах. Пік дестабілізації там запланований на 9-те травня.

  Дмитро Тимчук пояснює: оскільки прикордонники суворо контролюють усіх, хто в'їжджає на материк з Криму, диверсанти й провокатори змінили тактику. Мешканці півострова, яких завербували російські спецслужби, в'їжджають на материк поодинці чи невеликими групами під виглядом звичайних громадян. Діючи в тісній координації з місцевими сепаратистами, зброю вони отримують на місці, – уточнює військовий експерт.

  Нагадаємо, напередодні кривавих подій в Одесі, у низці ЗМІ з’явились повідомлення про рух поїздів із провокаторами з Криму, які прикордонна служба, нібито, чомусь пропускала без догляду за командою згори. Самі прикордонники інформацію щодо руху поїздів до Одеси з проросійськими бойовиками поспішили спростувати.
  Попередній матеріал
  В рейтингу кращих країн для материнства Україна посіла 72-е місце
  Наступний матеріал
  Опитування: Порошенко залишається лідером виборчих уподобань українців
  Теги:
  Loading...