5.ua

Прокурори Луганської та Донецької областей звернулись до громадян регіону із попередженням

  У зв'язку з подіями на сході України, прокурори Луганської та Донецької областей нагадали, що самоправство та самосуд карається кримінальною відповідальністю. Про це повідомили в ГПУ. 

  Органи прокуратури також зафіксували, що так звані "мирні акції" в містах на сході України супроводжуються збройним захопленням адміністративних будівель, блокуванням автошляхів.

  "Нагадаю, що правовий порядок в Україні ґрунтується на засадах, відповідно до яких ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством. Я наголошую, що органами прокуратури буде надано правову оцінку будь-яким проявам зневаги Закону громадянами або невиконання органами влади та правоохоронними органами покладених на них обов’язків. Закон буде застосовуватися до всіх, у незалежності від займаної посади та політичних уподобань", - заявив прокурор Луганської області Сергій Стось.

  Його донецькі колеги також нагадали громадянам про важку ситуацію, що створена в області проросійськими терористами.

  "Сьогоднішні випробування - це іспит, який ми повинні пройти разом. Тому, я закликаю усіх, кому не байдуже майбутнє нашого краю, відмежуватися від деструктивних сил, що зацікавлені в кровопролитті та зіткненнях із правоохоронними органами. …У цей без сумнівів важкий момент, закликаю усіх мешканців Донбасу до єдності та застерігаю не піддаватися на прояви зовнішньої агресії. В нас є спільна мета – зберегти єдину країну", - заявив прокурор Донецької області Микола Франтівський.

   Нагадаємо, що голова СБУ Наливайченко заявив. що провокації, які відбуваються у східних областях, готувалися протягом останніх кількох років за участі іноземних спецслужб та на кошти, вкрадені з українського бюджету, у тих же шахтарів Донбасу. 

  Попередній матеріал
  ЄС обговорить надання Україні $1 млрд та подальші санкції проти Росії
  Наступний матеріал
  Реактивна артилерія Сухопутних військ ЗСУ провела бойові стрільби у неділю
  Теги:
  Loading...