5.ua

Під захопленою терористами будівлею СБУ в Луганську мітингують кількасот русофілів

  У Луганську триває мітинг проросійських активістів, в якому беруть участь 300-400 осіб. Вночі біля захопленої протестувальниками будівлі управління Служби безпеки України в Луганській області перебувало більше тисячі людей, під ранок їх стало значно менше, проте після світанку їх кількість знову почала збільшуватися.

  Мітингувальники заявляють про те , що переговори ведуться, погодилися на діалог, але від озвучених раніше вимог не відмовляються. Вночі із захопленої будівлі вже змогли вийти 56 людей без зброї. Ніхто з них не постраждав. До захопленої будівлі також впустили народних депутатів, які після відвідин безперешкодно вийшли. Про такі результати переговорів сепаратистів із владою повідомляє прес-центр Служби безпеки.

  Нагадаємо, сепаратисти, погрожуючи зброєю та вибухівкою, насильно утримували в обласному управлінні СБУ близько 60 громадян. Вони не давали людям залишити приміщення та повернутися додому. Прес-центр Служби назвав такі дії "терористичними". Надвечір екстремісти виділили двох переговорників для розмови з правоохоронцями.

  Попередній матеріал
  Донецькі сепаратисти вкрали гербову печатку управління юстиції
  Наступний матеріал
  Міненерго готується протистояти російським газовим санкціям
  Теги:
  Loading...