Фото Корреспондент

Оточені під Миколаївкою терористи розбігаються - речник АТО

  Оточені що в районі Слов'янська (під Миколаївкою) терористи масово просять українських військових випустити їх із оточення. Про це телефоном "5 каналу" повідомив речник антитерористичної операції Олексій Дмитрашківський.


  "На цей момент помітно спала агресія терористів щодо атак на наші блокпости – не було жодного нападу. Терористи повністю розгублені і не знають що їм робити" – запевнив прес-офіцер.

  Він уточнив: "Активність спостерігається біля населеного пункту Миколаївка. Терористи масово підходять до блокпостів і просять можливості вийти із кільця". Утім, за його словами, кожен із випадків розглядається окремо, аби не допустити звільнення із кільця потенційних диверсантів.

  "До цього потрібно відноситися виважено. Невідомо, хто вийде – чи це будуть терористи, чи це диверсанти, які займатимуться диверсійною роботою. Саме тому відносимося до цього дуже обережно" – запевнив пан Дмитрашківський.

  Ця інформація знаходить підтвердження і в інших джерелах. Так "Українська правда" з посиланням на "РИА Новости" повідомила, що від Гіркіна-"Стрєлкова" разом із десятками бойовиків утекли командири трьох бандугруповань: "Беркут", "Філін" и "Міньор". Вони "дезертирували" з позицій під Слов’янськом і втекли у напрямку Єнакієва.

  Попередній матеріал
  СБУ затримала російського казачого отамана Попова, який планував "боротися з українською владою"
  Наступний матеріал
  Влада Придністров’я хоче "розлучення" з Молдовою і проситься до Росії
  Теги:
  Loading...