svidok.ua

ООН нарахувала в Україні майже 300 тис. внутрішніх переселенців

  На сьогодні в Україні офіційно налічується 295 тис. внутрішньо переміщених осіб. Приблизно 5 млн осіб живуть у зонах конфлікту.


  Про це повідомляє центр новин ООН, пише УНІАН.

  "Конфлікт в Україні призвів до різкого погіршення гуманітарної ситуації в країні. Багато жителів на Сході України відчувають гостру нестачу продовольства, теплого одягу, води і предметів гігієни. У зв'язку з наближенням зими, внутрішньо переміщені особи гостро потребують перш за все теплого одягу і утеплених наметів", - сказано в повідомленні.

  Згідно з даними ООН, на сьогодні в Україні офіційно налічується 295 тис. внутрішньо переміщених осіб.

  Приблизно 5 млн осіб живуть у зонах конфлікту.

  Також в Управлінні ООН з координації гуманітарних питань зазначають, що особливо важка ситуація склалася в районах, які перебувають під контролем терористів. Доступ туди обмежений через відсутність безпеки, а запаси предметів гуманітарної допомоги у місцевих організацій і груп Червоного хреста вже закінчуються.

  У районах, що постраждали від конфлікту, не вистачає одягу, взуття, медикаментів, продовольства і предметів гігієни. У деяких населених пунктах на Сході Україні питна вода подається в обмеженому режимі або взагалі не надходить. У цих районах терміново потрібні водяні насоси, дизельні генератори і медичне устаткування.

  У Донецькій і Луганській областях особливо гостро стоїть проблема санітарії. У багатьох місцях терміново потрібні тимчасові туалети і засоби дезинфекції.

  В інших районах, які перебувають під контролем влади, внутрішньо переміщені особи потребують теплих ковдр, одягу, зимових утеплених наметів, а також медикаментів.
  Попередній матеріал
  15 років тому почалася Друга чеченська війна
  Наступний матеріал
  ПАРЄ сьогодні може засудити українські крайні праві партії
  Теги:
  Loading...