5.ua

Наступ українських військ триває - кільце довкола Донецька і Горлівки звужується

  Кільце навколо терористів у Донецьку та Горлівці звужується: сили АТО здійснюють наступ на райони, тимчасово контрольовані терористами. Про таке на брифінгу заявив речник інформаційного центру РНБО Андрій Лисенко.


  Він повідомив: "Тривають бої за звільнення Первомайська. У Іловайську розпочато операцію з нейтралізації залишків терористів, перевірки об’єктів на замінування. Завдяки звільненню Дебальцевого було налагоджено постачання зброї, боєприпасів та продовольства частинам та підрозділам Збройних сил України, які мужньо стримували атаки терористів. Проведено евакуацію поранених".

  Тим часом, у вже звільнених населених пунктах триває розмінування та нейтралізація залишків російських бандитів. "На даний момент у цьому районі на дорогах та автошляхах встановлено та обладнано додаткові блокпости. Це дозволило укріпити позиції українських військових та щільніше звузити кільце навколо Горлівки та Донецька. Таким чином, перекривається більшість шляхів для постачання ресурсів терористам та незаконним збройним формуванням", - зазначив офіцер.

  KARTA-ATO-30.07 111

  Вранці надійшло повідомлення про те, що українські війська визволили місто Авдіївку.

  Попередній матеріал
  Норвегія планує приєднаєтися до санкцій проти Росії
  Наступний матеріал
  Урядова комісія розробила комплекс жорстких санкцій проти спонсорів тероризму
  Теги:
  Loading...