mothergun.com.ua

На Полтавщині планують виробляти бронежилети

  На Полтавщині шукають можливість налагодити випуск бронежилетів. Про це повідомляє прес-служба Полтавської облдержадміністрації.


  "Бронежилети мають бути якісними і доступними за ціною", - підкреслив голова Полтавської ОДА Віктор Бугайчук, який провів попередню зустріч із представниками двох виправних колоній, де уже мають досвід пошиття чохлів для бронежилетів.

  Як пояснив Юрій Бондаренко, керівник виробництва вправної колонії №64, на сьогодні ув'язнені шиють чохли невеликими партіями із сировини, яку надає замовник. Собівартість самого пошиття невисока. Значно дорожче коштує матеріал та броньовані захисні листи.

  У свою чергу Бугайчук повідомив, що уже провів переговори зі своїм колегою – головою Запорізької ОДА, аби налагодити постачання спеціальних броньованих пластин для серійного виробництва.

  "На Полтавщині є підприємства, які здатні будуть і розрізати ці пластини за потрібними розмірами, і закалити їх особливим чином, – сказав він. – Але для серійного випуску такої продукції, що вкрай необхідна зараз нашій державі, необхідно буде пройти обов'язкові випробування та сертифікацію бронежилетів".

  Голова Полтавської ОДА розраховує на вартість одного бронежилета класу 4+ у межах 1200-1500 грн.

  "Ми в такий складний для країни час не маємо права заробляти на обороні", – наголосив він.

  Бугайчук звернувся до підприємців Полтавщини з проханням запропонувати свої послуги у постачанні тканини для виготовлення бронежилетів.

  Голова ОДА також пояснив: потреба в налагодженні серійного виробництва на Полтавщині виникла тому, що нині в Україні дуже мало підприємств, що мають право на виробництво бронежилетів. Тож на виконання замовлення доводиться довго чекати.
  Попередній матеріал
  Червоний Хрест допомагатиме переселенцям і людям похилого віку в зоні АТО
  Наступний матеріал
  У Кам’янці-Подільському готують саперів для зони АТО
  Теги:
  Loading...