На Луганщині терористи почали нападати на виборчі комісії

  Членів виборчої комісії невідомі захопили у заручники у Попасній, що на Луганщині. Про це "5-му каналу" повідомили в обласному Комітеті виборців України.


  Нападники забрали мобільні телефони у працівників виборчкому. Нині у комітеті намагаються з'ясувати долю заручників. Водночас, там повідомили про напад на виборчу комісію номер 108 у Краснодоні. Інцидент стався напередодні. Подробиці нападу "5-му каналу" розповіли в обласному відділенні Комітету виборців України.

  "О 22-й годині до приміщення Окружної виборчої комісії увірвалися десять озброєних автоматами осіб. Вони почали бити голову комісії. З ним були ще дві жінки, яких вони закрили у кімнаті. Увесь цей безлад відбувався 40 хвилин. Потім всі ці особи вивели усіх з приміщення" – розповів голова луганського обласного відділення КВУ Олексій Свєтлаков.

  Місцеві ж правоохоронці на словах підтримали дії сепаратистів, та відмовились приймати заяву про злочин: "Міліціонери казали: "Правильно, не треба нам тут ніяких виборів". Це казали співробітники міліції, які відмовлялися приймати заяву про напад на окружну виборчу комісію", – каже активіст.
  Попередній матеріал
  СБУ: мерів міст у чотирьох областях офіційно застерегли через сепаратизм
  Наступний матеріал
  Міндоходів евакуювало співробітників Донецької податкової
  Теги:
  Loading...