5.ua

На Донеччині терористи захопили дамбу водосховища і відкрили шлюзи

  Озброєні терористи мають намір підірвати дамбу на водосховищі поблизу села Карлівка Мар'їнського району Донецької області.


  Про це повідомляє речник АТО Владислав Селезньов на своїй сторінці у Facebook. За його словами, такі дії можуть призвести до затоплення населених пунктів, що розташовані поруч із водосховищем. Сили антитерористичної операції вживають заходів, щоб запобігти техногенній катастрофі та убезпечити місцеве населення.

  За інформацією Донецької ОДА, представники адміністрації ведуть перемови з захоплювачами щоб не допустити надзвичайної ситуації. Їм про плани озброєних людей на даний момент нічого не відомо.

  А от джерело газети "Сегодня" у ДонОДА подає дещо іншу версію подій. За його інформацією, терористи погрожуючи зброєю вимагали від співробітників відкрити шлюзи. Співробітники відмовилися виконувати накази, які можуть призвести до жертв і затоплення шести населених пунктів, розташованих нижче водосховища. Тому зловмисники відкрили шлюзи самостійно. За інформацією журналістів, зараз спуск води припинено, зловмисники залишаються усередині.

  Попередній матеріал
  Ан-26 над Слов’янськом збили із новітньої російської зброї - Тимчук
  Наступний матеріал
  На Херсонщині гасять масштабну лісову пожежу
  Теги:
  Loading...