фото Inforesist

Ан-26 над Слов’янськом збили із новітньої російської зброї - Тимчук

  Керівник Центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук повідомив: збитий 6 червня під м. Слов’янськ Донецької області український літак Ан-26 був уражений російським ракетним комплексом 9К333 "Верба".


  Його інформацію цитує сайт "Інформаційний спротив". "Літак Ан-26, збитий вчора над Слов’янськом терористами, був вражений з новітнього російського ПЗРК 9К333 "Верба". Літак був уражений на висоті 4 050 м ракетою 9М336, випущеною з зазначеного ПЗРК. У даний момент фрагменти ракети досліджуються українськими фахівцями", – написав Тимчук.

  За його словами, цей ПЗРК тільки в кінці травня цього року став надходити до підрозділів російської армії.

  "На початку червня перші зразки прибули до підрозділу зенітного полку 98-ї повітрянодесантної дивізії (Іванівська область). В інших підрозділах і частинах Збройних сил РФ даного ПЗРК на сьогоднішній день поки немає. На експорт ПЗРК 9К333 "Верба" не поставлявся", – додав Тимчук.

  Нагадаємо, напередодні, близько 17-ї вечора, терористи підбили з переносного зенітно-ракетного комплексу український літак Ан-26, який транспортував гуманітарний вантаж. Пілотам вдалося відвести повітряне судно від міста у бік лісу. Частина екіпажу евакуювалися з палаючого літака, вистрибнувши з парашутами. Поранених – доправили в лікарні.

  Попередній матеріал
  Порошенко вже на роботі – приймає іноземних гостей на Банковій
  Наступний матеріал
  На Донеччині терористи захопили дамбу водосховища і відкрили шлюзи
  Теги:
  Loading...