torange.ru

Луганські медзаклади перенесуть до Сєвєродонецька

  Луганську обласну лікарню та інші медичні установи перенесуть з обласного центру, який на даний час контролюється бойовиками, до Сєверодонецька.


  Таке рішення було ухвалене сьогодні, 24 вересня, на нараді голови Луганської обласної державної адміністрації Геннадія Москаля з керівниками медичних установ області та Департаменту охорони здоров'я в Сєверодонецьку, пише УНІАН з посиланням на прес-службу облдержадміністрації.

  Згідно з повідомленням, зокрема, було ухвалено рішення про розміщення обласної лікарні в приміщеннях Сєверодонецької багатопрофільної лікарні. Як наголосили на нараді, сьогодні Сєверодонецька багатопрофільна лікарня щодня приймає близько 150 осіб з інших регіонів області і вже фактично працює, як обласна.

  Також до Сєверодонецька буде перенесено Обласний центр медико-соціальної експертизи, бюро судмедекспертизи та інші загальнообласні медичні установи.

  Крім того, було заявлено, що цього року планується закінчити будівництво філії обласної поліклініки в Старобєльську, яка обслуговуватиме жителів північних районів області. На зазначені цілі буде виділено більш як 2 млн грн.

  "Ми знаходимося в прифронтовому місті і перше, що має бути готове – це медицина", - наголосив Москаль.

  За словами медиків, основними проблемами на сьогодні залишаються невиплата заробітної плати співробітникам і відсутність фінансування. Так, деякі лікарні, наприклад у м. Щастя, не фінансуються з 3 червня, при тому, що вона фактично працює в режимі прифронтового госпіталю.

  Голова ОДА зазначив, що питання фінансування бюджетних організацій міст, які прилягають до зони АТО, буде вирішено після перепідпорядкування цих населених пунктів районам, в яких діє українська влада.
  Попередній матеріал
  Україна закупить для АТО польські безпілотники
  Наступний матеріал
  Волонтери переорієнтовуються на закупки зимового одягу для бійців АТО
  Теги:
  Loading...