5.ua

Красний Луч на Луганщині вже під російським "триколором"

  На будівлі виконкому міської ради Красного  Луча (Луганська область) сьогодні повісили російський прапор. Про це 30 квітня повідомляє луганський сайт 0642.ua.


  Відзначимо , що раніше (25 квітня - ред.) Відбулася сесія міської ради. На неї приїхали кілька сепаратистів з блокпостів , а також заступник "народного губернатора  Луганщини". У супроводі депутатів вони пройшли в залу засідань ради, де розповіли про те, що російські війська вже на кордоні , що ніяких виборів Президента України вони не дозволять проводити.

  "11 травня буде референдум про статус Луганської області, а потім - її входження до Росії. Єдиного депутата , який виступив проти цієї вакханалії, вигнали з залу", - розповів сайт.

  Міський голова  Красного  Луча Марина Філіппова і депутати аплодували і обіцяли сприяння референдуму.

  "Заступник губернатора" звернувся до представників преси з проханням зображувати все, як треба. Триколор Росії тоді на будівлі не вивісили, після сесії пішли з приміщення, сказавши  що силу застосовувати немає сенсу , і так всі за них ", - відзначило джерело сайту.

  За його словами, у будівлі міської ради не було представників ані міліції, ані СБУ, будівлю натомість охороняли ряджені, як вони сказали, кубанські козаки.

  За телефоном приймальної виконкому Красного Луча факт підняття російського прапору над адмінбудівлею не підтвердили, але і не спростували.
  Попередній матеріал
  Радбез ООН: Росія робить небезпечні кроки
  Наступний матеріал
  Україна та ЄС розглянуть виконання угоди про Асоціацію за два тижні - Дещиця
  Теги:
  Loading...