фото Simon Kruse

Дніпропетровські добровольці беруть під контроль 4 райони Донеччини

  На прохання жителів Донецької області для боротьби з масовими пограбуваннями, вбивствами і викраданнями людей добровольчий батальйон МВС України "Дніпро" та батальйон Територіальної оборони Дніпропетровської області сьогодні, 11 травня, приступають до патрулювання території Красноармійського, Добропільського, Великоновосілківського, Олександрівського районів Донеччини.


  Про це заявив журналістам "Цензор.Нет" заступник голови Дніпропетровської державної обласної адміністрації Геннадій Корбан. Він зазначив, що про це просять самі мешканці вказаних районів через саботаж і ухиляння від виконання службових обов'язків чиновниками місцевої влади та правоохоронних органів.

  "Мета операції – підтримка правопорядку, нейтралізація мародерів, бандитів, кримінальних елементів. Прохання до донеччан – сприяти патріотам Дніпропетровщини, які прийшли на допомогу своїм братам і сестрам. Ми, українці, своїх у біді не кидаємо" - запевнив заступник Коломойського.

  Нагадаємо, дніпропетровський добровольчий батальйон ЗСУ напередодні брав участь у бою з терористами в Маріуполі, де втратив загиблими двох своїх бійців - заступника командира та кулеметника.
  Попередній матеріал
  Ляшко спростував інформацію про своє викрадення
  Наступний матеріал
  МВС перевіряє факт загибелі викраденого терористами у Маріуполі міліціонера
  Теги:
  Loading...