5.ua

Для розслідування загибелі "Боїнга" потрібні уламки ракети, яка його збила - Наливайченко

  Для розслідування падіння малайзійського "Боїнга-777" не вистачає уламків ракети, яка його збила. Про це в ефірі "5 каналу" заявив голова СБУ Валентин Наливайченко.


  За словами чільника відомства, комісія з українських та нідерландських слідчих має ще допитати низку свідків трагедії та провести пошукові заходи.

  "Потрібно зараз українським слідчим – план, складений разом із нідерландською стороною та іншими учасниками міжнародного розслідування – прибути на місце і знайти того, чого не вистачає. А не вистачає уламків конкретної ракети конкретного "Буку". Мають бути пошукові заходи здійснені і опитані свідки. Тоді можна і треба говорити про те, що Україна до кінця виконає свої зобов’язання і за національним законодавством щодо того, хто здійснив теракт проти пасажирів. Так само як і буде доведено, хто має потім нести відповідальність і відшкодування родичам", – заявив голова спецслужби.

  Крім цього, голова СБУ Валентин Наливайченко заявив в ефірі "5 каналу": Україна здійснює реальні кроки з втілення мирного плану на Донбасі, однак російські терористи відверто ігнорують зусилля з повернення миру в регіоні.
  Попередній матеріал
  Клімкін та Гройсман вирушили до Брюсселя
  Наступний матеріал
  Польща допоможе Україні запровадити масову страхову медицину
  Теги:
  Loading...