Фото topwar.ru

Бойовики викрали волонтера, який вивозив цивільних із Горлівки

  У Горлівці терористи припинили ефір геть усіх українських каналів, проблемно з інтернетом, практично зник мобільний зв'язок.


  А ще майже зупинилася евакуація безплатними автобусами – бо бойовики захопили чоловіка, який безкоштовно вивозив людей із зони боїв – Костянтина Піскуна. Його захопили на автовокзалі безпосередньо під час завантеження вимушених переселенців до автобусів, повідомляє gorlovka.ua.

  Сьогодні не відкрилося багато магазинів. Щоб забезпечити людей хлібом, машина одного з хлібозаводів просто розвозить випічку по дворах. Вода поки що є, але без електрики кілька спальних районів. Від минулого тижня місто, нагадаємо, під посиленим обстрілом терористів. Серед мирних мешканців десятки загиблих.

  Українські військовики постійно наголошують: вони по житлових кварталах не стріляють, тож відповідальність за убивства лежить на проросійських бойовиках.

  Сьогодні ж стало відомо, що у Горлівці терористи проводять примусову мобілізацію місцевих жителів до своїх банд, тож більшість чоловічого населення переховується.

  Попередній матеріал
  Волонтери уже взялись за відновлення літаків для армії
  Наступний матеріал
  Суд зобов'язав МАУ сплатити борг "Борисполю" на 14,5 млн грн
  Теги:
  Loading...