фото Insider

Бої у Маріуполі - число жертв зростає

  У Маріуполі продовжуються бої. Троє людей загинули, іще 25 - поранені під час антитерористичної операції. Такі оновлені дані Донецької обладміністрації. Протистояння точаться в місті зранку.

  До міста зайшла військова техніка Збройних сил України. За свідченнями очевидців – терористи використовують вогнепальну зброю та гранати, також чути кулеметні черги. Народний депутат Олег Ляшко у своєму Facebook нарахував уже 8 загиблих терористів, серед українських бійців – теж є загиблі і багато поранених. Подібні цифри повідомляє журналіста видання INSIDER, який знаходиться на місці подій. За його інформацією, терористи були знищені вогнем автоматичних гармат БМП.

  За найсвіжішими повідомленнями видання Insider, будівлю управління МВС уже відбили у терористів. Бійці, котрі виходять з приміщення, розказують, що всередині знаходяться три трупи міліціонерів. Один з них - майор. Очевидці кажуть, що ці правоохоронці вийшли до натовпу прихильників сепаратистів, щоби почати переговори, але замість цього їх убили.

  Місцеві ЗМІ повідомили, що терористам вдалось захопити БМП, з якого вони відкрили вогонь по міських будівлях. Очевидці також бачили загиблого бійця із синьо-жовтою пов’язкою на руці.

  Інші подробиці 5-му каналу повідомила місцева журналістка Тетяна Ігнатченко. За її даними, пожежу в приміщенні міського управління міліції вже загасили. Сепаратисти ж і їх прихильники пішли до військової частини. Є інформація про те, що командир частини тяжко поранений.

  Серед сепаратистів зараз піднесений настрій, вони підігрівають себе алкогольними й слабоалкогольними напоями.

  Крім цього, сепаратисти і їхні прихильники почали споруджувати барикади біля міськради, яка напередодні уже неодноразово переходила із рук в руки. Вони розбирають металеві огорожі, які були встановлені вздовж проспекту Леніна, якраз навпроти міської ради, і цими горожами барикадують дорогу. Там же перевернули якусь автівку.

  За попередньою інформацією Олега Ляшка, захоплення приміщення УВС здійснили до 30-ти терористів. Операція нападу була добре спланована, сепаратистам допомагали деякі місцеві міліціонери – каже депутат. Також він повідомив: з боку поліклініки по українських бійцях ведуть вогонь снайпери терористів. У мережі з’явилось відео із загиблим чоловіком у цивільному одязі, деталі поки невідомі.

  Попередній матеріал
  МЗС висловило рішучий протест через візит Путіна до Криму
  Наступний матеріал
  ООН скаржиться, що не може вивезти всі отруйні речовини з Сирії
  Теги:
  Loading...