фото censor.net.ua

Аваков: на Сході проходить антитерористична операція проти диверсантів ГРУ РФ

  В.о. Міністра внутрішніх справ України Арсен Аваков розкритикував заяву МЗС Росії щодо того, що антитерористична операція у Словянську — це “каральна операція проти власного народу”.


  “Заява росіян - не помилка - брехня, і такого ступеню нахабства, що Геббельс відпочиває..., - написав Аваков на своїй сторінці у Fаcebook, — Заява російського МЗС вразила мене своїм цинізмом... Каральна операція проти власного народу, кажете? А може - дипломатичний етикет у сторону - антитеротистична операція проти диверсійної групи ГРУ Російської Федерації буде точніше?!”.

  “Напевно точніше. Інакше як пояснити ранкові вистріли “мирних” ополченців, а точніше спецназівців ГРУ по українських вертольотах? Вистрілами ПЗРК російського виробництва. Вистрілами не наобум, а дуплетом - спеціальною тактикою, в інтервалі з 5-ти секундною затримкою... Так зуміє стріляти лише підготований спецназівець”, - стверджує міністр.

  Він відмітив, що в ході АТО сьогодні не постраждав жоден мирний житель Слов'янська і Краматорська.

  Аваков також розповів, якими методами діють російські диверсанти. За його даними це “залякування, рекет і відвертий грабіж, комендантська година, насильницький запис до Донецької республіки, катувальня в підвалі будівлі СБУ, катування та вбивство будь-кого, хто висловив непокору, близько 50 заручників, насильницький збір “мирних громадян” поквартирним обходом на пікети (живі щити), постійне очікування грошей ззовні”.

  Голова МВС підкреслив, що “ніяка істерика російського МЗС не зупинить нашої рішучості добити терористів. Саме терористів, а не інакомислячих”.
  Попередній матеріал
  Пожежа в Будинку профспілок в Одесі: загинули 38 людей
  Наступний матеріал
  Постпред США при ООН: Росія монументально бреше і спонсорує насилля на Сході України
  Теги:
  Loading...