5.ua

Сепаратисти намалювали у Донецьку 89% за свою республіку

  Один з ватажків донецьких проросійських сепаратистів, який відповідає за підрахунок голосів, Роман Лягін заявив, що явка на сепаратистському "референдумі" у неділю 11 травня начебто становила 74,87%.
  Про це він заявив ввечері 11 травня повідомляє журналіст Федір Іваніца у своєму Twitter.

  За словами Лягіна, у Донецькій області 89,07% проголосували за визнання самопроголошеної ДНР, проти 10,19%, 0,74% "бюлетенів" зіпсовані.

  Лягін пояснив, що так швидко вдалося підрахувати бюлетені через напружену ситуацію, в тому числі у Красноармійську. Результат остаточний.

  Крім того, Лягін заявив, що вибори президента України в Донецькій області не відбудуться, новий референдум у Донецьку не готується, відокремлюватись вони те не збираються.

  Раніше в Луганській і Донецькій області близько 100 територіальних громад висловилися за приєднання до Дніпропетровщини: комісія отримала від них копії звернень до Верховної Ради України про внесення змін до відповідних нормативних актів і зміни адміністративно-територіальної підпорядкованості.

  Одночасно, як повідомлялось раніше, в деяких частинах Донецької й Луганської областей, які нині контролюють озброєні проросійські сепаратисти з угруповань "Донецька народна республіка" й "Луганська народна республіка", в неділю намагалися провести незаконні "референдуми" щодо "незалежності" цих територій.
  Попередній матеріал
  Бойовики у Слов'янську обстріляли позиції Нацгвардії з міномету
  Наступний матеріал
  Уряд привітав матерів України зі святом
  Loading...