5.ua

Молдова не визнає "фальшивий референдум" у Криму

  Молдова ніколи не визнає результатів "фальшивого референдуму в Автономній Республіці Крим, який відбувся за аналогічним сценарієм, що і в Придністров'ї".

  Про це заявив Прем'єр-міністр  Республіки Молдова Юріє Лянке під час зустрічі з  Головою Верховної Ради України, в.о. Президента України Олександром Турчиновим, повідомляє прес-служба Верховної Ради.

  Під час зустрічі сторони обговорили питання співпраці між країнами, урядами та парламентами щодо спільного просування на шляху європейської інтеграції.  Крім того, була обговорена ситуація, яка склалась на території півострову Крим. 

  За словами О.Турчинова, те, що відбувається в Криму - "ні що інше, ніж невмотивована агресія Російської Федерації, яка не має жодних пояснень: ані юридичних, ані моральних".

  "Фальшивий референдум не відбувся б без російської зброї та присутності їх військ", - сказав він, наголосивши, що «той фальшивий спектакль", який розіграли на території півострова - нелегітимний, що підтвердили у своїх висновках і Конституційний Суд України, і Венеціанська комісія.

  У свою чергу, Прем'єр-міністр  Республіки Молдова Юріє Лянке заявив, що його держава ніколи не визнає результатів "фальшивого референдуму в Автономній Республіці Крим, який відбувся за аналогічним сценарієм, що і в Придністров'ї".

  Крім того, Лянке наголосив на готовності Молдови укріпити політичний  діалог з Україною. "Ми готові вжити всіх необхідних спільних дій щодо забезпечення безпеки в регіоні", - додав він. 

  Попередній матеріал
  Україна не збирається переривати економічні відносини з Росією
  Наступний матеріал
  Білий дім пояснив, за що саме вводить санкції проти російських та українських високо посадовців
  Loading...