5.ua

ЦВК завершила реєстрацію міжнародних спостерігачів на вибори 25 травня

  На позачергових президентських виборах в Україні 25 травня працюватимуть майже 2,8 тис. міжнародних спостерігачів. Такі дані 19 травня оприлюднено у ЦВК України.


  Як зазначили у Центральній виборчій комісії, в останній день реєстрації міжнародних спостерігачів, було зареєстровано ще 593 особи.

  Так, ЦВК зареєструвала 2 спостерігачів від Бюро демократичних ініціатив інститутів і прав людини ОБСЄ, 29 спостерігачів від Парламентської асамблеї ОБСЄ, 61 спостерігача від Польщі, 327 спостерігачів від Європейської мережі організацій зі спостереження за виборами, 115 спостерігачів від Канадської місії спостереження за виборами, 38 спостерігачів від Національного демократичного інституту міжнародних відносин в Україні, 21 спостерігача від Комітету "За відкриту демократію".

  Перед цим, впродовж всього часу реєстрації, ЦВК зареєструвала 2 тис. 191 офіційного спостерігача (від дев’ятнадцяти міжнародних організацій – 1950 осіб, від вісімнадцяти іноземних держав – 241 особа).

  "Таким чином, загальна кількість зареєстрованих офіційних спостерігачів на позачергових виборах 25 травня буде становити 2 тис. 784 особи", - підкреслили у ЦВК.
  Попередній матеріал
  День у Слов'янську - убитий український боєць, пробитий газогін та припинення виплат
  Наступний матеріал
  Яценюк запевнив – вибори пройдуть попри протидію ворогів
  Теги:
  Loading...