5.ua

Світовий Конгрес українців направляє на президентські вибори в Україну 230 спостерігачів

  Світовий Конгрес українців (СКУ) планує направити для моніторингу дострокових президентських виборів, які відбудуться в Україні 25 травня, 230 спостерігачів з 22 країн світу.

  Про це 16 травня повідомила прес-служба Конгресу .

  "Міжнародна місія СКУ зі спостереження за президентськими виборами в Україні включає спостерігачів Світового Конгресу Українських Молодіжних Організацій, що є складовою організацією СКУ", - йдеться в повідомленні.

  Крім цього, місія співпрацюватиме з місією ще однієї складової організації - Українського конгресового комітету Америки, який налічує 210 спостерігачів.

  Місію СКУ очолить Богдан Футей, федеральний суддя США. Головним спостерігачем є Петро Штик, третій заступник президента СКУ, та адміністратором - Мірoслав Гoчак, голова СКУМО.

  Світовий конгрес українців є міжнародною координаційною надбудовою українських громад у діаспорі, що представляє інтереси більше 20 мільйонів українців. Конгрес об'єднує в своєму складі українські організації із 33 країн та підтримує зв'язки з українцями ще 14 країн. Заснований в 1967 р., в 2003 р. визнаний неурядовою організацією у складі Економічної і соціальної ради ООН зі спеціальним консультативним статусом.

  Нагадаємо, бюро з демократичних інститутів і прав людини (БДІПЛ) ОБСЄ направить на президентські вибори в Україну одну з найбільших в історії місію спостерігачів, до складу якої увійдуть більше 1 тис осіб. На цих виборах також будуть присутні і спостерігачі від інших урядових організацій.

  Попередній матеріал
  В Індії підводять підсумки наймасштабніших у світі парламентських виборів
  Наступний матеріал
  Батьки Михайла Жизневського приїхали з Білорусі на Майдан
  Теги:
  Loading...