5.ua

У Запоріжжі відбулися мітинги противників і прихильників євроінтеграці [відео]

  Близько півтисячі комуністів прийшли до обласної адміністрації, аби підтримати курс уряду на відмову від євроінтеграції. Вимагали йти до митного союзу і дружити з Росією. Натомість під мерією влаштували акцію представники «Свободи» та «Батьківщини». Активістів зібралось там близько двох сотень. Вимагали відправити у відставку чільників міста та області, і провести люстрацію місцевої влади. А також наполягали на тому, що в України немає іншого шляху, крім європейського.

  Віталій Подлобников, учасник мітингу за ЄС: «З промови президента виходить те, що вода водяна, а масло масляне. Він нічого конкретного не сказав, ідуть загальні фрази. І якби він дав ту надію для людей, це було б дуже позитивно і дуже правильно. А так, розумієте, він намагається заспокоїти людей, але який з цього висновок? Побачимо 29-го».

  Юрій Петровський, учасник мітингу за МС: «Европе нужны мы только, как рынок сбыта своей продукции, дополнительный рынок. Для того, чтобы наша дешевая рабочая сила из Украины передислоцировалась на Запад, оставив свои предприятия».

  Попередній матеріал
  В Ужгороді страйк студентів продовжується [відео]
  Наступний матеріал
  Різдвяний піст почався у православних [відео]
  Теги:
  Loading...