5.ua

Черговий напад на активістів харківського Євромайдан [відео]

  Активістам харківського Євромайдану спалили ще одну автівку. 

  Близько третьої ночі у дворі одного із житлових будинків злочинці підпалили машину, в якій активісти перевозять техніку. І це вже не перший напад. Нагадаємо, 5-го грудня невідомі викрали із орендованого євромайданівцями мікроавтобуса електрогенератор, а вже за тиждень його взагалі спалили. 20-го ж грудня напали на офіс активістів розбили там шибки та обмалювали фасад будівлі штабу.

  Володимир Марчук, власник автомобіля: «Побито стекло, по-другому никак, салон, машина была закрыта, никак по-другому салон не подожжешь. Тем более, не проводка, а в том месте, где нет проводки совсем. Поэтому я считаю, это поджог и связан он с тем, что я участвую в євромайдане».

  Дмитро Пилипець, співорганізатор харківського Євромайдану: «Міліція гальмує ці справи, відповідно, ці злочинці продовжують свою безкарну діяльність. Раніше ми звертали увагу на міську владу, Кернеса, Добкіна. Але останні декілька днів нас інформують, що це вже не міська влада замовляє, а спецслужби. Важливо, що поки що до людей не дійшли, але все може бути, відповідно, треба підсилювати  якісь заходи особистої безпеки.

  Володимир Ковригін, заступник начальника ГУ МВСУ в Харківській області: "Проводятся следственно-оперативные действия по выявлению возможных преступников, а также лиц, которые могли стать свидетелями либо очевидцами данного преступления. Данная ситуация внесена в единый реестр по статье 194 части 2 УК Украины".

   

  Попередній матеріал
  Із 1 лютого 2014 року удвічі здорожчає проїзд у громадському транспорті Києва [відео]
  Наступний матеріал
  Азаров домовився у Москві реалізувати домовленості між Януковичем та Путіним [відео]
  Теги:
  Loading...