5.ua

Відтепер в Україні є писанка пам'яті Небесної сотні

  Писанку, присвячену пам’яті Героїв Небесної сотні створили народні майстрині Галина Назаренко та Олена Ярмолюк, якы живуть на Дніпропетровщини. Про це 22 квітня повідомляє

  Писанка, написана у петриківському стилі на блакитному тлі, відображає почуття майстрів та їх переживання за долю країни.
   
  "Символ Святого Духа – голуб, ми їх намалювали з обох боків писанки – 12, як 12 апостолів Христа. З одного боку писанки – стилізована церква, а з іншого – українська хатина. Це символи України та її духовного відродження. Сині квіти біля хати символізують ті події, які Україна пережила взимку, а жовті пташки – то душі Героїв Небесної сотні. Тепер на основі цієї писанки вже можна робити арт-проект з інсталяцією, присвяченою Небесній сотні", – пояснює Галина Назаренко сюжет писанки.
   
  Майстриня зазначає, що ця писанка містить зображення давнього символу – дерева життя: нижні квіти символізують минуле країни (саме тому вони темніші за кольором), середні – теперішнє (вони світліші, але для зображення використаний холодний колір), верхні – жовті – символ сонця і кращого майбутнього.

  Попередній матеріал
  В.о. президента вимагає відновлення антитерористичної операції на Сході України
  Наступний матеріал
  Питання залізничного сполучення з аеропортом "Бориспіль" буде вирішено за 2,5 роки
  Теги:
  Loading...