5.ua

В Чернівцях студенти вимагали люстрації для депутатів міськради

  Чернівецькі студенти провели протест в центрі міста з вимогою люстрації деяких депутатів місцевої міськради з різних політичних сил.

  Пікетувальники вважають, що попри належність до тієї чи іншої політичної сили, обранці сповідували провладні інтереси. Активіст Євромайдану Андрій Ілюк, каже, що від такого вчинку найбільше постраждало студентство. Оскільки переважно саме молодь після звернення депутатів викликали на допити. Навіть тих, хто не був присутній під час блокування. Частина народних обранців, намагаючись виправдатися, вже відкликали свої заяви.

  “Заяву було подано – це теж право депутатів. Блокування міської ради, дійсно, мало місце, і дійсно депутатів у міській раді утримували більше 5 годин. І в цьому приймала участь в тому числі й молодь”, -  повідомила депутат Чернівецької міської ради Марина Гаєвська.

  Протестувальники вважають, що оптимальним виходом із ситуації було б рішення парламенту про запровадження інституту відкликання депутатів різних рівнів.

  “Ми маємо сьогодні пропонувати народним депутатам від коаліції сьогоднішньої, щоб був запропонований законопроект про відкликання депутатів різних рівнів. Бо те питання, яке ми сьогодні піднімаємо, воно винятково стоїть в площині наведення ладу тут в Чернівцях. Але такі проблеми є по всій країні. Фактично всі 23 роки такі тушки, пристосуванці паразитують на території України”, - повідомив Андрій Ілюк, активіст чернівецького Євромайдану.

  Попередній матеріал
  МЗС попереджає про нову хвилю депортацій з Криму
  Наступний матеріал
  КМДА сподівається залучити кошти київських бізнесменів для реставрації міських бомбосховищ
  Теги:
  Loading...