5.ua

МЗС попереджає про нову хвилю депортацій з Криму

  МЗС вважає, що вимоги міграційної служби РФ призведуть до нової хвилі депортацій. Так в Україні відреагували на заяву Росії щодо мешканців Криму, які не зареєстровані на півострові.

  "Представник Федеральної міграційної служби РФ, пані Вікторія Гичко заявила, что всі жителі Крыму, що не мають кримської реєстрації станом на 18 березня 2014 року, будуть вважатися іноземними громадянами і мають до 19 квітня виїхати за межі Росії. До чого ми вже домовилися? Точніше не ми, а російські чиновники? До чергових депортацій? Деякі народи Криму уже пережили таке ставлення і зараз ми є свідками підготовки Російської Федерації до чергової хвилі", - сказав речник МЗС України Євген Перебийніс.

  Раніше повідомлялось, що представник Федеральної міграційної служби Росія Вікторія Гичко закликала кримчан без реєстрації залишити півострів до 19 квітня. За її словами, всі жителі Криму, які не мають кримської реєстрації станом на 18 березня 2014 року, вважаються "іноземними громадянами" і повинні до 19 квітня виїхати за межі Росії, щоб потім в'їхати і на "законних підставах оформити посвідку на проживання".

  Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що кримські татари готові битися на смерть, аніж бути депортованими з Криму.

  Попередній матеріал
  В Луганську організували фотовиставку про події Майдану
  Наступний матеріал
  В Чернівцях студенти вимагали люстрації для депутатів міськради
  Теги:
  Loading...