5.ua

Пшонку і Клименка покарають за спротив прикордонникам?

  Кримінальне провадження за фактом спротиву прикордонникам відкрили у Донецьку. Також міліція з’ясовуватиме правомірність застосування зброї прикордонником, коли Віктор Пшонка та Олександр Клименко намагалися вилетіли з аеропорту.

  Справу розглядає Київський райвідділок Донецька. Нагадаємо, 22 лютого у ВІП-терміналі Донецького аеропорту сталася стрілянина. Пшонка та Клименко пройшли реєстрацію і вже збиралися вилетіти чартерним рейсом з Донецька до Москви, але прикордонники заборонили виліт. Після цього група осіб намагалися прорватися на злітну смугу. Один із прикордонників зробив кілька попереджувальних пострілів вгору, після чого Пшонка та Клименко зникли у невідомому напрямку. Їхні закордонні паспорти залишилися у прикордонників Донецького аеропорту.

  Максим Кіріндясов, начальник Донецького міського управління міліції: «Возникла потасовка, в ходе которой сотрудник пограничной службы произвел выстрелы вверх. Именно возникшее сопротивление и послужило поводом того, что пограничник правильно применил оружие, по факту сопротивления того же дня внесены сведения в единый реестр досудовых расследований».

  Попередній матеріал
  Севастополем керує росіянин, місто оточили блокпостами
  Наступний матеріал
  У США нарешті зацікавились рахунками Януковича
  Теги:
  Loading...