5.ua

На Одещині – акції прихильників і противників Майдану

  На Одещині на в’їзді до міста Іллічівськ у пам’ять загиблих на Майдані висадили алею із 82-х сосен. Кількість дерев дорівнює кількості жертв кривавих суточок – офіційній, підтвердженій Мінохорони здоров’я.

  У самій Одесі 4 тисячі людей пройшли маршем на честь «Небесної сотні». Мітингувальників охороняла самооборона Майдану. За кілька кварталів від них на мітинг зібралися близько п’яти тисяч їхніх опонентів. Більшість учасників цієї акції були похилого віку. Серед них були озброєні битами члени так званої «народної дружини». Заявлена мета руху – не допустити заворушень на вулицях Одеси.

  Андрій Юсов, активіст одеського Євромайдану: «Є інформація про «тітушок», які лягли на дно в Одесі, і про протилежний бік, який агресивно налаштований. Я боюсь, що рецидиви подій в Харкові можуть мати повторення в інших регіонах України, Янукович – це диктатор, який ще знаходиться на волі, тому є острах того, що ще будуть спалахи насильства, спровоковані з його боку».

  Антон Давидченко, організатор маршу «Антимайдану»: «Я считаю, что всё, что происходит – это шабаш, и мнение именно Юго-востока на данный момент не учитывают. Вот в чём проблема и мы отдельно бы сейчас хотели обратиться – я не знаю, к временной или не временной власти – что если они не будут учитывать мнения юго-востока, то произойдёт уже другой Майдан – от Юго-востока!» 

  Попередній матеріал
  На Львівщині урочисто поховали вбитих революціонерів
  Наступний матеріал
  ЄС уже готовий допомагати Україні, на черзі – МВФ
  Теги:
  Loading...