5.ua

Київський Майдан відвідали представники німецького міста-побратима

  В Києві з дводенним візитом перебуває офіційна делегація з Лейпцигу (ФРН) на чолі з мером міста Буркхардом Юнгом.  Про це 23 березня повідомили в прес-службі КМДА.

  Як повідомляється, після зустрічі з головою Київської міської державної адміністрації Володимиром Бондаренком, члени делегації у супроводі першого заступника голови КМДА Богдана Дубаса відвідали Майдан Незалежності.

  Гості неформально поспілкувалися з учасниками Євромайдану, оглянули місця трагічних подій, поклали вінок та квіти в пам'ять про загиблих на вулиці Інститутській.

  "Мер міста-побратима Лейпцига приїхав віддати шану і честь героям Небесної сотні і боротьбі українського народу за достойне майбутнє, за європейські цінності", – сказав Богдан Дубас.

  У свою чергу пан Буркхард Юнг зазначив: делегація прибула до Києва, аби засвідчити, що протягом усього цього нелегкого для України та її столиці часу Лейпциг та керівництво міста співчувало і подумки було разом з українським народом. Члени делегації були глибоко вражені тією мужністю та силою, яку проявили громадяни України у боротьбі за свободу та гідність.

  Нагадаємо, Київ та Лейпциг – міста-побратими, які ось уже понад 50 років підтримують дружні стосунки.

  Попередній матеріал
  Яценюк: Уряд вжив жорстких заходів у боротьбі зі злочинністю, бандитизмом і організованою корупцією
  Наступний матеріал
  Парубій: приїжджі екстремісти намагаються повторити кримський сценарій у 8-ми областях
  Теги:
  Loading...