5.ua

Кабмін ухвалив постанову про соціальний захист родин загиблих на Майдані

  Кабінет Міністрів України одноголосно ухвалив постанову “Про соціальний захист членів сімей осіб, які загинули (померли) під час масових акцій громадського протесту, які відбулися у період з 21 листопада 2013 року до 21 лютого 2014 року”, повідомляє прес-служба Уряду.

   Проект постанови виніс на розгляд на засіданні Кабінету Міністрів у п’ятницю, 28 березня, Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк.

  “Ми маємо виконати частину боргу, який ми маємо перед родинами тих українців, які загинули в боротьбі, які поклали своє життя, і допомогти сім’ям, діткам, вдовам, батькам тих людей, які загинули”, - зазначив Арсеній яценюк.

  На розгляд членів Кабінету Міністрів було поставлено питання про невідкладну виплату стократного розміру від мінімального прожиткового мінімуму кожній родині загиблих – 104-м родинам.
  Окрім того, відповідним проектом постанови встановлюється з 1 квітня доплата в розмірі 5 тис. грн., за словами Арсенія Яценюка, “кожній дитині, кожній вдові, батькам, які знаходилися на утриманні в загиблого”.

  “І неважливо, з якого боку – і з одного, і з іншого. Це наш обов’язок перед цими родинами. Це наш обов’язок перед цими дітьми”, - заявив голова Уряду.

  Рішення було ухвалено одностайно. Глава Уряду підписав відповідну постанову прямо на засіданні Кабінету Міністрів.

  Попередній матеріал
  Прем’єр Угорщини виступив проти санкцій щодо Росії
  Наступний матеріал
  Пугачова, Ярмольник і Прохоров закликали припинити цькування Макаревича в Росії
  Теги:
  Loading...