5.ua

ГПУ передала до суду обвинувачення катам Вербицького

  Генеральна прокуратура України направила до суду обвинувальний акт відносно двох осіб, які брали участь у викраденні активістів Євромайдану Ігоря Луценка та Юрія Вербицького.

  Про це прес-служба ГПУ повідомила 20 серпня.

  Як зазначено у повідомленні, досудовим розслідуванням встановлено, що наприкінці минулого року під час масових акцій протесту у Києві, посадові особи владних та силових структур залучили до боротьби з активістами Майдану осіб з криміналітету та колишніх спортсменів. Представники влади надали їм інформацію про те, що вночі Ігор Луценко буде відвозити до Олександрівської лікарні Юрія Вербицького, який отримав травми під час протистоянь на Майдані Незалежності. Злочинці завчасно прибули до медичного закладу на п’ятьох автомобілях.

  "За розробленим планом, одна група осіб контролювала обстановку навколо лікарні, інша – відслідковувала прибуття цих активістів. Після того як вони приїхали до медзакладу, зловмисники напали на них і скрутивши вивезли до Бортницького лісництва у лісосмугу, де почали бити, вимагаючи надати інформацію про діяльність Євромайдану. Вранці нападники відвезли активістів у гаражне приміщення Дарницького району та продовжили катування. Згодом їх вивезли у безлюдну місцевість та відпустили. Внаслідок злочинних дій Юрій Вербицький помер", - повідомили у Генпрокуратурі.

  Також зазначено, що на даний час слідством встановлено всіх 13 осіб, які організовували або були виконавцями цих злочинів (10 з них перебувають у розшуку). Обвинувальний акт щодо двох осіб прокуратура передала до Бориспільського міськрайонного суду для розгляду по суті.
  Попередній матеріал
  МВС не має інформації про російського журналіста Стеніна – Геращенко
  Наступний матеріал
  На Харківщині завершується курс підготовки мобілізованих до війська піхотинців
  Теги:
  Loading...