5.ua

Захоплену росіянами ракетну частину в Криму все ж таки перевіряють українці

  У Чорноморському, де розташована захоплена ракетна технічна частина, досягнуто домовленості про спільний контроль. Про це в своєму блозі 10 березня написав голова медіа-центру Владислав Селезньов. За його даними, командир бази за посередництвом селищного голови Сергія Кривобокова домовився з російськими військовослужбовцями про допуск на територію військової частини українських фахівців.

  «Це вкрай необхідно, враховуючи високу ступінь важливості надійного і професійного захисту та обслуговування тих зразків озброєння, які зберігаються на території бази», - пише Селезньов.

  Він також повідомив, що починаючи з вечора понеділка охорона бази здійснюється спільними патрулями - українськими та російськими. Військові-росіяни під загрозою штурму і застосування зброї проникли на територію військової частини.

  «Роззброїли весь особовий склад частини, в тому числі і караул ВОХОР. Змусили здати зброю на склад, закрити і опечатати його. Після змусили залишити територію військового містечка всіх військовослужбовців», - повідомив Селезньов.

  Попередній матеріал
  В Єдиний держреєстр відносно кримських подій внесено вже 46 кримінальних справ
  Наступний матеріал
  В Ялті дітям подарували концерт класичної музики
  Теги:
  Loading...