5.ua

В Уряді підрахували вартість вкраденої матеріально-сировинної бази у Криму

  Міністерство екології та природних ресурсів оцінило ринкову вартість втраченої для України матеріально-сировинної бази у Криму в 126,8 млрд грн. Про це повідомив на брифінгу міністр екології та природних ресурсів Андрій Мохник.

  "Працівники міністерства здійснили оцінку ринкової вартості матеріально-сировинної бази підприємств Криму. За попередньою оцінкою, вона становила 126,8 млрд грн. Тобто питання окупації Росією Криму, воно не тільки політичне. Воно набуває нового змісту – це захоплення рентабельних працюючих підприємств і перспективних родовищ", – сказав міністр.

  За його словами, з 380 родовищ, які обліковуються у Державному балансі України, експлуатуються 198 родовищ вартістю приблизно у 45,7 млрд гривень.

  Крім того, міністр зазначив, що відшкодовувати втрати згідно з оціночної вартості, ймовірно, доведеться допомогою звернень у міжнародні суди.

  "Як ми будемо повертати кошти? Через міжнародні суди. Мін'юсту вже дано доручення підготувати позови", – сказав міністр.

  Нагадаємо, що після анексії Криму в кінці березня 2014 року самопроголошена влада півострова оголосила про націоналізацію українських державних підприємств, що знаходяться на території Криму, і їх перехід в російську власність.

  Попередній матеріал
  Українська тенісна збірна піднялась на 3 сходинки у світовому рейтингу
  Наступний матеріал
  Розпал сепаратистських заворушень у Донецьку – хроніка дня
  Теги:
  Loading...