5.ua

В Міноборони України заперечують переслідування військових з Криму

  У разі прийняття рішення про евакуацію військовослужбовців Збройних Сил України та членів їх сімей з Кримського півострова на материкову частину країни, військовослужбовці не будуть вважатись державними зрадниками або військовими злочинцями.  

  Зазначений особовий склад продовжить військову службу в інших гарнізонах Збройних Сил України та буде забезпечений  відповідним житлом для проживання разом з членами  своїх сімей. Про це повідомили в Міноборони України 22 березня.

  "У той же час, заяви представників кадрових органів Міністерства оборони Російської Федерації про можливий прийом на російську військову службу військовослужбовців Збройних Сил України не витримують критики, мають відверто провокаційний характер та спрямовані на досягнення одноденних цілей. Адже це не передбачено порядком проходження військової служби, як з точки зору українського, так і з точки зору російського законодавства», - підкреслюють в оборонному відомстві України.

  Також в Міноборони  зазначили, що для проходження військової служби в армії РФ необхідно мати громадянство Російської Федерації, документально підтвердити відповідний освітній чи військово-фаховий рівень, стан здоров’я, морально-ділові якості, відсутність судимості. Крім того, визначений "кандидат у військовослужбовці" має бути зарахований до штату військової частини та призначений на конкретну посаду.

  "Як правило, таких процедур російські вербувальники стосовно українських військовослужбовців не дотримуються, що в подальшому стане підставою визнати усі домовленості недійсними", - повідомляє українське Міноборони.

  Попередній матеріал
  MasterCard та Visa розблокували платіжні картки одного із російських банків
  Наступний матеріал
  НАТО готово підсилити українське військо сучасними технологіями
  Теги:
  Loading...