Фото avrupatimes.com

Українська влада має й надалі стримано реагувати на кримську кризу - Ештон

  Верховний представник ЄС із зовнішньої та безпекової політики Кетрін Ештон віддала належне стриманості України у реакції на дії Росії у Криму і закликала офіційний Київ і далі продовжувати стриману політику щодо кримської кризи.

  Про це Ештон заявила на прес-конференції після завершення засідання Ради ЄС на рівні міністрів закордонних справ 28 країн-членів, повідомляє УНІАН.

  ”Ми віддаємо належне стриманому ставленню, яке демонструє Україна у відповідь на кризу. Ми заохочуємо українську владу продовжувати цей підхід”, - сказала Ештон.

  За її словами, увага української влади має бути також зосереджена на тому, аби широко залучити до процесів у державі всі регіони і національні меншини і просуватися до проведення вільних та справедливих президентських виборів і конституційної реформи.

  Ештон гостро засудила незаконний кримський референдум: ”Ми найсуворішим чином засуджуємо так званий референдум. Він незаконний і суперечить українській Конституції та був проведений при присутності військ. ЄС не може визнати цей референдум в таких обставинах”.

  Ештон висловила сподівання, що ОБСЄ у Відні у понеділок - вівторок ухвалить рішення про надправлення до України спостережної місії.

  ”Я справді вірю, що ми зможемо досягти деескалації ситуації”, - сказала Верховний представник ЄС.

  Попередній матеріал
  Білий дім пояснив, за що саме вводить санкції проти російських та українських високо посадовців
  Наступний матеріал
  Окупований центр радіотехнічної розвідки у Севастополі
  Теги:
  Loading...