Фото Сегодня

У Криму вбито українського офіцера

  Ввечері 6 квітня в Криму російський військовослужбовець розстріляв українського офіцера, котрий зберіг вірність Присязі на вірність народу України.

  Про це повідомив керівник Центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук на своїй сторінці в Facebook.

  "В смт Новофедорівка о 23.45 двома пострілами впритул російським військовослужбовцем, молодшим сержантом Зайцевим Є.С. в своїй кімнаті, в офіцерському гуртожитку, був застрелений військовослужбовець в/ч 1100 майор Станіслав Карачевський, який готувався до виїзду на материк," - йдеться у повідомленні.

  У той же час "присутній у цій кімнаті капітан Єрмоленко Артем Володимирович був по звірячому побитий і вивезений в розташування російських військ".

  Окупанти забрали також тіло загиблого українського майора.

  Інформацію про вбивство також підтвердив керівник регіонального медіацентру Міноборони Владислав Селезньов.

  "Вчора, в 22.50 – українські офіцери, відбувся конфлікт з російськими військовослужбовцями. Українські офіцери були не озброєні. Російські солдати стали переслідувати українських офіцерів, догнали їх на території гуртожитку, в котрому проживає український воєнний персонал. На 5-му поверсі там, двома пострілами з автомата Калашникова застрелили Станіслава Карачевського, капітана Артема Ярмоленка побили, до 4-х годин проводили слідчі дії на території авіабази, а потім вивезли в Севастополь", - повідомив Селезньов.

  Натомість, сепаратистське "МВС Криму" стверджує, що українець був убитий після спроби напасти на військову частину.

  Попередній матеріал
  Під час сутичок у Сєверодонецьку постраждало 6 осіб
  Наступний матеріал
  Прикордонслужба запровадила суворіші правила перебування росіян в Україні
  Теги:
  Loading...