5.ua

У Криму невідомі погрожують родинам військовослужбовців

  Родинам військовослужбовців в Криму погрожують невідомі. Вимагають, аби ті присягнули на вірність кримському керівництву. Про це 5 каналу повідомив Владислав Селезньов, начальник регіонального медіацентру міністерства оборони у Криму.

  Владислав Селезньов, начальник регіонального медіацентру міністерства оборони у Криму: «В Феодосії ситуація залишається дуже напруженою. Якщо вчора в ході переговорів російська сторона намагалася купити морських піхотинців, пропонуючи їм високі посадові оклади, пропонуючи їм інші фінансові преференції. То сьогодні на адресу командира батальйону Делятицького поступив дзвінок, в якому невідомі повідомляли йому наступне, що якщо військові моряки найближчим часом не присягнуть на вірність кримському керівництву, то його сім’ю вивезуть у невідомому напрямку».

  Ультиматуми від російських офіцерів - скласти присягу на вірність Криму і Росії або залишити частину отримують і Севастопольські вояки. Про це повідомляють джерела 5 каналу. Є відомості, що сьогодні офіцер Чорноморського флоту намагався залякати службовців Севастопольської бригади тактичної авіації. Вояки відмовилися порушувати присягу на вірність Україні.

  Попередній матеріал
  Євромайданівці готуються до Шевченківських днів
  Наступний матеріал
  Генпрокуратура нагадала військовим, що означає присяга
  Теги:
  Loading...