Фото pravda.com.ua

Росіяни затопили ще один катер у Донузлаві

  На виході з затоки Донузлав російські військовослужбовці затопили ще одне судно, щоб остаточно перекрити вузький прохід, через який намагався пройти тральщик "Черкаси"

  Про це повідомляє "Українська правда" з посиланням на старшого мінера артилерійської мінно-торпедної бойової частини старший матрос корабля "Черкаси" Олександра Гутника.

  "Вночі росіяни провели операцію по повному перекриттю проходу в море. Вночі вони затопили малогабаритне судно як раз в тій ширині, де ми намагалися пройти вчора", - розповів він.

  "Тепер вихід у море з озера остаточно неможливий. Єдиний варіант – це відтягти ці два затоплених катери. Але на це у нас самих не вистачить потужності", - додав Гутник.

  На питання про те, що росіянам не здався ще корабель "Костянтин Ольшанський", який також стоїть в Донузлаві і чи вистачило б в нього потужності для допомоги, Гутник відповів:

  "Теоретично зміг би. Ми контактуємо, але вони нічого не роблять".

  Олександр також розповів, що деякі офіцери на "Ольшанському" нібито готові здаватися.

  "А ще там була зроблена диверсія своїми же – залили соляру у цистерни з прісною водою, тобто вода отруєна дизпаливом, її не можна використовувати у приготуванні їжі", - сказав Гутник.

  "Таким чином вони просто скоротили собі строк і збираються, на скільки я розумію, здаватися. Або чекають на напад. Однак я знаю, що там багато людей, які готові стояти до кінця", - додав він.

  Нагадаємо, сьогодні озброєні люди на швидкохідних катерах пробували висадиться на борт тральщика "Черкаси", що дислокується в затоці Донузлав. 

  Спроби російських військових захопити тральщик "Черкаси" не увінчалися успіхом.

  Раніше, тральщик "Черкаси" намагався вийти з затоки Донузлав між затопленимисуднами, але був зупинений російським буксиром. 

  Попередній матеріал
  Частину феодосійських морпіхів окупанти уже відпустили, решту – допитують
  Наступний матеріал
  Більшість екіпажу тральщика "Чернігів" не здалася і чекають наказів на березі
  Теги:
  Loading...