5.ua

Більшість екіпажу тральщика "Чернігів" не здалася і чекають наказів на березі

  Переважна більшість екіпажу морського тральщика "Чернігів", який перебуває в кримській бухті Донузлав, не здалася і залишається вірною присязі.

  Про це 24 березня на брифінгу в Чернігівській облдержадміністрації заявив начальник регіонального медіа-центру Міністерства оборони України в м. Чернігів Вадим Мисник, повідомляють Події і Коментарі.

  За його словами, з 67 членів екіпажу лише 8 залишилися на борту тральщика, який нині підняв прапор Російської Федерації та стоїть біля причалу.

  Троє моряків перебралися на морський тральщик "Черкаси", який не здається.

  Декілька членів екіпажу "Чернігова" перейшли на борт великого десантного корабля "Костянтин Ольшанський", що теж залишається у складі Військово-морських сил України.

  "Решта моряків "Чернігова" наразі перебувають на березі. Вони залишилися вірними присязі, яку давали українському народу, і виявили бажання й надалі проходити службу у складі Збройних сил України. Наразі вирішується питання щодо особових справ моряків, які зберігаються у штабі", – повідомив Вадим Мисник з посиланням на джерела в регіональному медіа-центрі Міноборони України в АРК та екіпажі тральщика.

  Нагадаємо, раніше повідомлялося, що ввечері 21 березня  морський тральщик "Чернігів"   пішов до причалу   озера Донузлав в Криму, щоб здати корабель.

  Попередній матеріал
  Росіяни затопили ще один катер у Донузлаві
  Наступний матеріал
  ЗМІ оприлюднили російські плани захоплення більшої частини України
  Теги:
  Loading...