Фото obozrevatel.com

Особовий склад військової частини в Новоозерному в повному складі не перейшов на бік Росії

  Особовий склад військової частини А2157, що дислокується у селищі Новоозерне, АР Крим не перейшов на бік Російської Федерації.

  Про це повідомляє Владдислав Волошин, представник Центральної телерадіостудії МО України.

  Особовому складу військової частини А2157 було поставлено ультиматум до 12.00 визначитись чи бажають вони зрадять Присязі на вірність Українському народові чи ні.

  О 12.00 було оголошено загальне шикування на плацу частини. Всім, хто не бажає продовжувати службу у ЗС Російської Федерації, запропонували залишити територію частини, решта повинна була лишитися на плацу. Під час шикуванням за вказівкою командира військової частини А2157 капітана 3 рангу Тихого на плацу залунав Державний гімн України, після нього залунала музика "Прощання словянки". Під цю музику особовий склад військової частини у повному складі залишив територію частини, не перейшовши на бік ворога.

  Згодом цю інформацію 5 каналу підтвердив і глава медіа-центру Міноборони в Криму Владислав Селезньов.

  Владислав Селезньов, глава медіа-центру Міноборони в Криму: "Що стосується південної військово-морської бази, то сьогодні вранці за традицією - там був піднято прапор України, до 12 години цього дня представниками ЧФ РФ було заявлено ультиматум, згідно з яким українські військові моряки мали, або перейти під прапор ЧФ РФ, або залишити військову частину. Однак, о 12 дня відбулося шикування особового складу, під час шикування звучав гімн України, пізніше зазвучав марш прощання Слов’янки. І саме під звуки маршу особовий склад південно-морської бази залишив територію частини".

  Попередній матеріал
  На Київщині нічні чергування самооборонівців знизили рівень злочинності в місті
  Наступний матеріал
  Держдума проголосувала за анексію Криму
  Теги:
  Loading...