5.ua

Окупаційна влада Криму заблокували в НБУ 3,9 млрд грн готівкою

  Група озброєних осіб заблокувала діяльність Головного управління Національного банку України в Автономній Республіці Крим, загальна сума заблокованих активів становить близько 4,6 млрд. гривень, у тому числі готівкових коштів 3,9 млрд. гривень.


  Про це повідомляє прес-служба НБУ.

  "Пізно ввечері 8 травня цього року група озброєних осібприбуладо приміщення Головного управлінняНаціонального банку України в Автономній Республіці Крим та заблокувала його діяльність.

  Серед блокувальників були присутніпредставники так званої Ради Міністрів Республіки Крим, правоохоронних і судових органів" – йдеться в повідомленні.

  У Національному банку зазначають, що "неодноразові спроби вивести матеріальні цінності з територіального управління відомства наштовхувалися на протидію окупаційних органів регіону."

  "Загальна сума заблокованих активів Головного управління Національного банку України в Автономній Республіці Крим становить близько 4,6 млрд. гривень, у тому числі готівкових коштів 3,9 млрд. гривень." – повідомляють в НБУ.

  "Такі дії та блокування роботи кримського підрозділу Національного банку такожунеможливили здійснення виплат соціальної допомоги українським громадянам, у т.ч. матеріальної допомоги ветеранам Великої Вітчизняної Війни, передбаченої державним бюджетом." – зазначають у Нацбанку.
  Попередній матеріал
  Аваков: АТО на сході України не зупинятимуть
  Наступний матеріал
  Україна та ЄС планують підписати документи про виділення 1 млрд євро макрофінансової допомоги
  Теги:
  Loading...