5.ua

Окупанти знову намагаються захопити незламний тральщик "Черкаси"

  Російські окупанти знову намагаються штурмувати в озері Донузлав український тральщик "Черкаси" – єдиний корабель, який залишився у Криму з українським прапором. Про це пише "

  Згідно з цією інформацією, тральщик "Черкаси" переслідують два російські катери. Екіпаж, маневруючи, ухиляється від нападників. У Міноборони 5-му каналу повідомили, що перевіряють цю інформацію.

  Станом на 18:50 почався штурм "Черкас" за допомогою двох вертольотів Мі-35 та трьох швидкохідних катерів. Крім цього, до "Черкас" йде колишній український буксир "Ковель".

  Як повідомив 5 каналу керівник медіа-центру Міноборони України в Криму Владислав Селезньов, зараз із кораблем зник зв’язок. З Донузлава чути вибухи.

  "Ми поставили димові шашки, щоб вони нас не наздогнали. Але вони нас наздогнали і поставили вибухову речовину. Ніхто не знає, що це за речовина. Ми задраєні. Це дуже небезпечно, бо вона може вибухнути в будь-який момент", - повідомив о 19:18 "Українській правді" матрос Олександр Гутник.

  За повідомленням Гутника, станом на 19:40 через вибух у "Черкас" вийшов з ладу основний пост керування кермом, корабель перейшов на аварійний пост.

  У цей же час Владислав Селезньов поширив інформацію, що на кораблі висадилась штурмова група окупантів. Екіпаж забарикадувався всередині.

  На сьогодні тральщик "Черкаси" - єдиний корабель, який залишився у Криму під українським прапором.

   

  фото date.vipadvert.net

   

  Попередній матеріал
  Напружений день у ВР: погрози, відставки і призначення
  Наступний матеріал
  Кримська криза. Перебіг подій
  Теги:
  Loading...