фото korrespondent.net

Російські окупанти викрали Юлія Мамчура - командира української військової частини у Бельбеку

  Командира української військової частини у Бельбеку Юлія Мамчура викрали російські вояки. Про затримання окупантами він особисто повідомив кореспонденту новинної агенції "Ройтерз".

  Натепер місцеперебування Мамчура невідоме.

  Раніше російські вояки БТР-ом протаранили ворота та увірвалися на територію частини. За словами свідків - було чутно постріли, а в атаці задіяна важка техніка - не меньше 8-ми БТР-ів.

  За повідомленням тамтешніх ЗМІ, поранень зазнав один із журналістів, його ушпиталено. А от відеокамеру - з якої транслювали через інтернет перебіг подій в частині - кримські "самооборонівці" знищили.

  Перед початком штурму оголосили ультиматум - вимагали від українців залишити територію частини. На що - за словами свідків, командир Юлій Мамчур відповів, що не може такого зробити без наказу Києва, і закликав своїх підлеглих залишатися вірним присязі. На що росіяни Мамчуру відповили - "Твоє керівництво далеко, а людей покладеш ти".

  Також свідки кажуть, що українські вояки жаліються - мають мізерну кількість зброї, та й та застаріла. До прикладу - на п"ятьох лише один-єдиний автомат. Тоді як у російських окупантів купа сучасної автоматичною зброї, снайперських гвинтівок і гранатометів - і діють за підтримки важкої бронетехніки. Останніми днями українці на цьому військовому аеродромі контролювали виключно адміністративну будівлю, усі інші приміщення і злітно-посадкову смугу - росіяни.

  Попередній матеріал
  Українські прикордонники посилюють позиції на придністровському напрямку
  Наступний матеріал
  Фюле: економічний блок угоди про асоціацію можна підписати у червні
  Теги:
  Loading...