5.ua

Окупанти обшукували будівлю Меджлісу у Сімферополі 11 годин

  Близько 11 годин тривав обшук у будівлі Меджлісу кримськотатарського народу в Сімферополі. Про таке повідомив після від’їзду окупантів голова благодійної організації "Фонд Крим" Різа Шевкієв.


  Російські ФСБшники вилучили протоколи засідань Меджлісу, релігійні книги, дані з комп’ютерів та особисті речі Мустафи Джемілєва. Для цього окупанти навіть зламали сейф. На постанові про обшук, з якою прийшли путінські силовики, не було ані вихідного номера, ані печатки. Свої дії вони пояснювали розслідуванням подій 3-го травня, коли кримські татари зустрічали Джемілєва на кордоні з материковою Україною.

  Нагадаємо, озброєні окупанти увірвались до будівлі Меджлісу у Сімферополі напередодні вранці. Зранку ж озброєні люди увірвалися до помешкання члена Меджлісу Ескандера Бариєва у селищі Молодіжне під Сімферополем. 

  Загалом, на кримських татар окупаційна влада Кримського півострова чинить постійний тиск – мало не щодня з'являється інформація про обшуки у приватних помешканнях етнічних кримців і регулярні виклики кримських татар на допити у ФСБ.

  Попередній матеріал
  Закон про особливий статус Донбасу не легітимізує терористів - радник Порошенка
  Наступний матеріал
  Посібники окупантів у Криму заговорили про нестачу продовольства
  Теги:
  Loading...